Външен диск Western Digital Elements 1TB USB3.0 2.5 инча - Черен
- Наличност: В наличност
- Модел: WDBUZG0010BBK-WESN
- SKU: 2772639
- EAN: 718037855448
Продуктът е разгледан 436 пъти
Цена:
75.00 € / 146.69 лв
Купи с
13 x €6.52 (13 x 12.75 лв.)
Продукти от същата категория
Капацитет:0 GBФорм-фактор:2,5"Интерфейс:USB 3.0 / 2.0Цвят:СивГаранция: 24 месецаДруги: Алуминиев корпус..
14.83 € / 29.00 лв
Описание:
Samsung T9 MU-PG2T0B - SSD - криптиран - 2 TB - външен (преносим) - USB 3.2 Gen 2x2 (USB-C конектор) - 256-bit AES - черен
EAN:
88060..
725.00 € / 1,417.98 лв
Описание:
Samsung T7 Shield MU-PE2T0K - SSD - криптиран - 2 TB - външен (преносим) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C конектор) - 256-битов AES - бежов
EAN:..
725.00 € / 1,417.98 лв
20.00 € / 39.12 лв
Описание:
Seagate Basic STJL5000400 - Твърд диск - 5 TB - външен (преносим) - USB 3.0 - сив
EAN:
3660619408207
Гаранция:
24 месеца
&..
155.00 € / 303.15 лв
233.00 € / 455.71 лв
Характеристики
| Описание: | WD Elements Portable WDBUZG0010BBK - Твърд диск - 1 TB - външен (преносим) - USB 3.0 |
| EAN: | 0718037855448 |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Общи | |
| Капацитет: | 1 TB |
| Интерфейс: | USB 3.0 |
| Характеристики: | NTFS форматиран |
| Ширина: | 110,69 мм |
| Дълбочина: | 82,1 мм |
| Височина: | 15 мм |
| Тегло: | 130 гр |
| Ефективност | |
| Скорост на трансфер на интерфейс: | 5,0 Gbps (USB 3.0) |
| Разширяване и Свързване | |
| Интерфейси: | 1 x USB 3.0 |
| Захранване | |
| Източник на захранване: | USB шина |
| Разни | |
| Включени кабели: | 1 x USB кабел |
Производител на продукта
| Производител | Western Digital |
| Адрес | 5601 Great Oaks Pkwy, San Jose, CA 95119, United States |
| Контакти | (408) 717 - 6000 |
Коментари
Категории: Периферия Външни дискове
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Външен диск Western Digital Elements 1TB USB3.0 2.5 инча - Черен е възможно да има несъответствия.