Слушалки тип тапи PHILIPS PRO6105BK - Черни
Офертата изтича след:
Дни
Часа
Минути
Секунди
-8%
38.35 € / 75.01 лв
35.28 € / 69.00 лв
Характеристики
| Акустична система | Затворена |
| Тип магнит | Неодимов |
| Звукова намотка | CCAW |
| Диаметър на високоговорителя | 8,6 |
| Чувствителност | 109 dB |
| Диафрагма | Миларова куполна |
| Честотен обхват | 7 – 40 000 Hz |
| Микрофон | Вход за микрофон 3,5 мм |
| Покритие на съединителя | със златно покритие |
| Дължина на кабела | 1,2 м |
| Накрайници за ушите | Допълнителни 2 чифта |
Производител на продукта
| Производител | Philips |
| Адрес | Philips North America Corporation, 222 Jacobs Street , Cambridge MA, 02141, USA |
| Контакти | +1 617-613-2402 |