Геймърски слушалки Razer Kraken X Lite - Черни
61.00 € / 119.31 лв
Спецификации
| Описание | |
| Driver Diameter | 40 мм |
| EAN код | 8886419378082 |
| Impedance | 32 Ω |
| Mount Type | Head-band |
| Sensitivity | 101 dB |
| Дължина на кабела | 1.3 м |
| Микрофон - Форм фактор | Retracktable |
| Направление | PC Multimedia / Портативна аудио система / Portable Game Console / PlayStation 4 / Xbox One / Nintendo Switch |
| Слушалки - Технология | Dynamic |
| Технология на свързване | С кабел |
| Форм фактор | Ear-cup |
| Характеристики на микрофона | Noise Reduction |
| Честотен диапазон изход/вход на микрофон | 100Hz - 10kHz |
| Чувствителност на микрофона | -38 dB |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Честотен диапазон | 12Hz-28kHz |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Razer |
|
Адрес |
9 Pasteur Irvine, CA 92618, USA |
|
Контакти |
1-855-872-5233 |
