Процесор AMD Ryzen 9 5900XT - 4.8GHz - 105W - AM4 - С охлаждане
638.00 € / 1,247.82 лв
Спецификации
| Описание | |
| EAN код | 730143316552 |
| Архитектура | AES instructions / AMD Virtualization Technology / Streaming SIMD Extensions 3 / Streaming SIMD Extensions 4.1 / Streaming SIMD Extensions 4.2 / Streaming SIMD Extensions 4A / Advanced Vector Extensions / Supplemental SSE3 / Advanced Vector Extensions 2.0 / Extensions to MMX / Advanced Vector Extensions 512 / AMD Precision Boost 2 / AMD StoreMI Technology / Heterogeneous System Architecture (HSA) / AMD Ryzen Master |
| Име на ядро | Vermeer |
| Максималният размер на паметта | 128GB |
| Метод на охлаждане | Cooling Fan |
| Набор на команди | x86 |
| Предлага L2 кеш капацитет | 8 MB |
| Предлага L3 кеш капацитет | 64 MB |
| Размер на подложката | 12 nm |
| Тегло на пакет - Нето (кг) | 0.2 кг |
| Брой ядра | 16 |
| Вътрешна тактова честота | 3.30 GHz |
| Threads Quantity | 32 |
| Turbo Clock Rate | 4.80 GHz |
| Цокъл на процесора | AM4 |
| Видове памет | DDR4 |
| Канали на паметта | 2 |
| Supported Memory Speed | 2667MHz(PC4-21300) / 2933MHz(PC4-23400) / 3200MHz(PC4-25600) |
| Артикул | 100-100001581WOF |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
| Консумирана енергия при работа | 105 W |
Производител на продукта
| Производител | AMD |
| Адрес | 9620 Towne Centre Drive, San Diego, CA 92121, United States |
| Контакти |
+1 408-749-4000 |