Тонколони F&D A140X - 2.1 Channel Surround - Bluetooth 4.0 - USB card reader - FM
49.00 € / 95.84 лв
Спецификации
| Описание | |
| Audio Line-In | 1 (RCA) ( x 2) |
| Central | 2 x 12W (1 x 3") / 96mm x 153mm x 112mm |
| EAN код | 6924053405237 |
| Speaker Features | Bluetooth 4.0 / LED Lights |
| Аудио контроли | Потенциометър за звук / Play/Pause / Source |
| Включени аксесоари (опция) | Дистанционно управление |
| Включени кабели | Аудио кабел |
| Източник на захранване | Захранващ адаптер |
| Изходна мощност на суб буфер | 13 W |
| Компоненти | 2 колонки / Суб буфер |
| Материал на изработка | ABS Plastic / Wood |
| Суб буфер | 1 x 13W (1 x 4") / 240mm x 243mm x 201mm |
| Технология на дистанционно управление | Wireless |
| Честотен диапазон изход/вход на суб буфер | 45Hz-105Hz |
| Шум на сигнала | 65 dB |
| Audio Line-Out | 1 (RCA) ( x 2) |
| Тип аудио изход | 2.1 канален съраунд |
| Вградени устройства | Четец за флаш карти / FM Tuner |
| Изходна мощност на канал | 12 W |
| Честотен диапазон | 160Hz-20KHz |
| USB | 1 (4 пина USB (тип А)) |
| Външен цвят | Черен |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
Производител на продукта
|
Производител |
Fenda |
|
Адрес |
Fenda Hi-Tech Park, Zhoushi Road Shiyan Bao'an, Shenzhen |
|
Контакти |
400-103-8886 |