Спецификации
| Описание | |
| +12V | 83.3 A (1000 W) |
| +3.3V | 20 A (75 W) |
| +5V | 20 A (75 W) |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| 15 пинов S-ATA конектор | 12 |
| 16-pin PCI Express 5.0 Connector | 1 |
| 24 пинов конектор | 1 |
| 4 пинов периферен захранващ конектор | 4 |
| 4/8-pin +12V Power Connector | 2 |
| 6/8-pin PCI Express Connector | 2 |
| 80 Plus Certification | 80 Plus Gold |
| Efficiency | 90% |
| Modular Power Supply | Да |
| Включени кабели | Модулни кабели |
| Захранващ блок и адаптер - Характеристики | Low noise |
| Номинален Ток | 10 A |
| Средно време между повреди | 100000 часа |
| Форм фактор | ATX |
| Честота на входа | 47/63 Hz |
| Напрежение на входа | AC 100-240 V |
| Максимално изходно захранване | 1000 W |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 86 мм |
| Дълбочина | 150 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 120 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Corsair |
|
Адрес |
115 N. McCarthy Blvd., Milpitas, CA 95035, United States |
|
Контакти |
+1 510-657-8747 |
