Принтер BROTHER HLL2460DNYJ1 Laser Monochrome
194.00 € / 379.43 лв
Купи с
13 x €16.86 (13 x 32.98 лв.)
Характеристики
| Описание: | Brother HL-L2460DN - Принтер - Ч/Б - Дуплекс - лазерен - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - до 34 ppm - капацитет: 250 листа - USB 2.0, LAN |
| EAN: | 4977766831222 |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Общи | |
| Тип принтер: | Принтер за работна група - лазерен - монохромен |
| Принтер | |
| Скорост на печат: | До 34 ppm - черно-бяло - A4 (210 x 297 mm) До 16 ppm - черно-бяло двустранно - A4 (210 x 297 mm) |
| Вградени устройства: | 1-редов LCD дисплей |
| Технология за свързване: | Кабелна |
| Интерфейс: | USB 2.0, LAN |
| AirPrint е активиран: | Да |
| Максимална разделителна способност (черно-бяла): | 1200 x 1200 dpi |
| Максимален клас на разделителна способност (черно-бял): | 1200 x 1200 dpi |
| Автоматичен двустранен печат: | Да |
| Черно-бяло време за излизане на първа разпечатка: | 8,5 секунди |
| Обработка на медии: | Входна тава за 250 листа, ръчна тава за 1 лист |
| RAM | |
| Инсталирана RAM (макс.): | 128 MB |
| Работа с медии | |
| Тип медия: | Пликове, етикети, обикновена хартия, рециклирана хартия, дебела хартия, тънка хартия, по-дебела хартия |
| Клас на размера на носителя: | A4/Legal |
| Максимален размер на носителя: | Legal (216 x 356 мм), A4 (210 x 297 мм) |
| Минимален размер на носителя (персонализиран): | 76,2 мм x 127 мм |
| Максимален размер на носителя (персонализиран): | 216 мм x 356 мм |
| Размери на носителя: | ANSI A (Letter) (216 x 279 mm), Legal (216 x 356 mm), Executive (184 x 267 mm), A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), A6 (105) x 148 mm), JIS B5 (182 x 257 mm), 76,2 x 127 mm, JIS B6 (128 x 182 mm), 195 x 270 mm, B5 (190 x 250 mm) |
| Размери на плика: | Международен DL (110 x 220 mm), Com-10 (105 x 241 mm), International C5 (162 x 229 mm), Monarch (98,4 x 190,5 mm) |
| Общ капацитет на носителя: | 250 листа |
| Медийни подавачи: | Входна тава: 1 - 250 листа - A4 (210 x 297 mm) тегло: 60 g/m² - 163 g/m² Байпасна тава: 1 - 1 лист - 215,9 x 355,6 mm тегло: 60 g/m² - 230 g/m² Изходяща тава: 1 - 150 листа |
| Капацитет на изходните тави: | 150 листа |
| Цикъл на работа | |
| Месечен работен цикъл (макс.): | 35 000 страници |
| Препоръчителен месечен обем: | До 2500 страници |
| Работа в мрежа | |
| Работа в мрежа: | Сървър за печат |
| Протокол за дистанционно управление: | IPP, HTTP, SMTP |
| Разширяване/Свързване | |
| Връзки: | 1 x USB 2.0 1 x LAN |
| Разни | |
| Включени консумативи: | 1 x тонер касета (черна) - до 700 страници ISO/IEC 19752 1 x барабан - до 15000 страници 1 страница на задание |
| Захранване | |
| Захранващо устройство: | Захранване - вътрешно |
| Консумирана мощност при работа: | 440 W |
| Консумирана мощност в режим на готовност: | 43 W |
| Консумация на енергия Сън: | 3,8 W |
| Софтуерни/системни изисквания | |
| Включен софтуер: | BRAdmin Professional, Brother iPrint & Сканиране, Монитор на състоянието |
| Излъчване на звук (неактивен): | 30 dBA |
| Излъчване на звук (при работа): | 48 dBA |
| Излъчване на звук (тих режим): | 44 dBA |
| Размери & Тегло | |
| Ширина: | 35,6 см |
| Дълбочина: | 36 см |
| Височина: | 18,3 см |
| Тегло: | 7,1 кг |
Производител на продукта
|
Производител |
Brother |
|
Адрес |
15-1, Naeshiro-cho, Mizuho-ku, Nagoya, 467-8561, Japan |
|
Контакти |
+81-52-824-2511 |
