Безжична клавиатура Logitech MX Mechanical Illuminated - Графит
175.00 € / 342.27 лв
Спецификации
| Описание | |
| Безжична технология | Bluetooth/RF |
| Интерфейс | USB тип C |
| Локализация | Английски |
| Максимален капацитет на пиковия ток | 1500 mAh |
| Средно време за работа на батерия | до 5 месеца |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Технология на батерията | Литиево-полимерна |
| Вградени устройства | Proximity Sensor |
| Характеристики на клавиатурата | Illuminated / Ambient Light Sensor / Easy-Switch Bluetooth Button / PerfectStroke / LED Power Indicator / Multi-Device Support / Tactile Switch |
| Локализация на клавиатурата | QWERTY |
| Външен цвят | Графит |
| Височина | 20.5 мм |
| Дълбочина | 131.63 мм |
| Ширина | 430.2 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Logitech |
|
Адрес |
3930 N 1st St, San Jose, California 95134, USA |
|
Контакти |
support@logi.com |
