Спецификации
| Описание | |
| Безжична технология | Bluetooth/RF |
| Брой бутони | 6 |
| Живот на бутона | 60 000 000 цикъла |
| Интерфейс | USB |
| Макс. Скорост на движението | 300 in/sec |
| Максимално ускорение | 35 G |
| Нужен брой батерии | 1 |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA |
| Скорост на реакция | 1000 Hz |
| Средно време за работа на батерия | 400 часа |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Функция на бутона/клавиша | Програмируем |
| Характеристики на мишка | Подходяща за лява и дясна ръка / Скролиращо колело |
| Чувствителност при движение | 24000 dpi |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Външен цвят | Черен |
| Номинално тегло | 0.06 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Corsair |
|
Адрес |
115 N. McCarthy Blvd., Milpitas, CA 95035, United States |
|
Контакти |
+1 510-657-8747 |
