Захранване Seasonic Focus GX-1000 Gol 1000W 80 PLUS GOLD
321.00 € / 627.82 лв
Спецификации
| Описание | |
| +12V | 83 A (996 W) |
| +3.3V | 25 A |
| +5V | 25 A |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| -12V | 0.3 A (3.6 W) |
| 15 пинов S-ATA конектор | 10 |
| 20+4-пинов конектор | 1 |
| 4 пинов конектор за Флопи дисково устройство | 1 |
| 4 пинов периферен захранващ конектор | 5 |
| 4/8-pin +12V Power Connector | 2 |
| 6/8-pin PCI Express Connector | 6 |
| 80 Plus Certification | 80 Plus Gold |
| EAN код | 4711173874676 |
| Modular Power Supply | Да |
| Брой инсталирани вентилатори | 1 |
| Вентилатор - диаметър | 120 мм |
| Входни конектори за захранване - тип | IEC-320 C14 |
| Защита на веригата | Пренапрежение / Undervoltage / Over Temperature / Over Current / Защита от късо съединение / Over Power |
| Тегло на пакет - Нето (кг) | 4 кг |
| Честота на входа | 50/60 Hz |
| Напрежение на входа | AC 100-240 V |
| Максимално изходно захранване | 1000 W |
| Вградени устройства | Power Button |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 86 мм |
| Дълбочина | 140 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 120 месеца |