Захранване MSI MPG A650GF Power Supply 650W 80 PLUS Gold
99.00 € / 193.63 лв
Полезни връзки:
Още захранвания за компютър
Спецификации
| Описание | |
| +12V1 | 25 A |
| +12V2 | 25 A |
| +12V3 | 30 A |
| +12V4 | 30 A |
| +3.3V | 20 A |
| +5V | 20 A |
| +5VSB | 2.5 A |
| -12V | 0.3 A |
| 15 пинов S-ATA конектор | 8 |
| 24 пинов конектор | 1 |
| 4 пинов периферен захранващ конектор | 5 |
| 4/8-pin +12V Power Connector | 2 |
| 6/8-pin PCI Express Connector | 4 |
| 80 Plus Certification | 80 Plus Gold |
| EAN код | 4719072754259 |
| Efficiency | 90% |
| Modular Power Supply | Да |
| Вентилатор - диаметър | 140 мм |
| Входни конектори за захранване - тип | IEC-320 C14 |
| Захранващ блок и адаптер - Характеристики | Active PFC |
| Защита на веригата | Over Voltage / Undervoltage / Over Temperature / Over Current <br/>Short Circuit Protection / Over Power |
| Форм фактор | ATX |
| Максимално изходно захранване | 650 W |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 86 мм |
| Дълбочина | 150 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 120 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
MSI |
|
Адрес |
No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan |
|
Контакти |
+886-2-3234-5599 #1356 |