Захранване DeepCool DQ850 M V2L 850W 80 Plus GOLD
116.00 € / 226.88 лв
Спецификации
| Описание | |
| +12V | 70.5 A (846 W) |
| +3.3V | 20 A |
| +5V | 20 A |
| +5VSB | 2.5 A (12.5 W) |
| -12V | 0.3 A (3.6 W) |
| 15 пинов S-ATA конектор | 10 |
| 20+4-пинов конектор | 1 |
| 4 пинов периферен захранващ конектор | 6 |
| 4/8-pin +12V Power Connector | 2 |
| 6/8-pin PCI Express Connector | 2 |
| 80 Plus Certification | 80 Plus Gold |
| EAN код | 6933412798934 |
| Efficiency | 90% |
| Modular Power Supply | Да |
| Брой инсталирани вентилатори | 1 |
| Вентилатор - диаметър | 120 мм |
| Включени кабели | Modular Cables |
| Входни конектори за захранване - тип | IEC-320 C14 |
| Захранващ блок и адаптер - Характеристики | Active PFC |
| Защита на веригата | Over Voltage / Undervoltage / Over Temperature / Over Current / Short Circuit Protection / Over Power |
| Номинален Входящ Ток | 12 A |
| Максимално изходно захранване | 850 W |
| Вградени устройства | Power Button |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 86 мм |
| Дълбочина | 160 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 60 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
DeepCool |
|
Адрес |
Building 15, #9 Dijin Road, Zhongguancun Environmental Protection Park, Haidian Dist. Beijing 100095, China |
|
Контакти |
+86 10 56401872 |