Захранване Cougar XTC 550 - 550W, 105°C Japanese Standby Capacitors
89.00 € / 174.07 лв
Полезни връзки:
Още захранвания за компютър
Спецификации
| Описание | |
| +12V | 42 A (504 W) |
| +3.3V | 16 A |
| +5V | 18 A |
| +5VSB | 2.5 A (12.5 W) |
| -12V | 0.3 A (3.6 W) |
| 15 пинов S-ATA конектор | 5 |
| 20+4-пинов конектор | 1 |
| 4 пинов периферен захранващ конектор | 2 |
| 4/8-pin +12V Power Connector | 1 |
| 6/8-pin PCI Express Connector | 2 |
| 80 Plus Certification | Да |
| EAN код | 4710483770708 |
| Вентилатор - диаметър | 120 мм |
| Захранващ блок и адаптер - Характеристики | Active PFC |
| Защита на веригата | Over Voltage, Undervoltage, Over Current, Short Curcuit Protection, Over Power |
| Изходно напрежение | DC 3.3/5/±12 V |
| Тип пакет | С опаковка |
| Честота на входа | 50 Hz |
| Напрежение на входа | AC 200-240 V |
| Максимално изходно захранване | 550 W |
| Външен цвят | Черен |
| Гаранционни условия (месец) | 24 мес. |
| Тип захранване | Захранващ модул |
Производител на продукта
|
Производител |
Cougar |
|
Адрес |
16720 Chestnut Street, Unit C City of Industry, CA 91748, U.S.A. |
|
Контакти |
+1-626-336-6588 |