Спецификации
| Описание | |
| +12V | 62.5 A (750 W) |
| +3.3V | 22 A (70 W) |
| +5V | 22 A (70 W) |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| -12V | 0.3 A (3.6 W) |
| 15 пинов S-ATA конектор | 8 |
| 20+4-пинов конектор | 1 |
| 4 пинов периферен захранващ конектор | 3 |
| 4/8-pin +12V Power Connector | 2 |
| 6/8-pin PCI Express Connector | 4 |
| 80 Plus Certification | 80 Plus Bronze |
| EAN код | 4710483774881 |
| Efficiency | 89% |
| Брой инсталирани вентилатори | 1 |
| Вентилатор - диаметър | 120 мм |
| Захранващ блок и адаптер - Характеристики | Active PFC / Low noise |
| Защита на веригата | Over Voltage / Undervoltage / Over Current / Short Circuit Protection / Over Power |
| Номинален Входящ Ток | 10 A |
| Форм фактор | ATX |
| Максимално изходно захранване | 750 W |
| Външен цвят | Черен |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Cougar |
|
Адрес |
16720 Chestnut Street, Unit C City of Industry, CA 91748, U.S.A. |
|
Контакти |
+1-626-336-6588 |