Захранване Corsair RMx Shift RM750x 750W 80 PLUS GOLD
152.00 € / 297.29 лв
Спецификации
| Описание | |
| 15 пинов S-ATA конектор | 9 |
| 4 пинов +12V захранващ конектор | 2 |
| 4 пинов конектор за Флопи дисково устройство | 1 |
| 4 пинов периферен захранващ конектор | 4 |
| 80 Plus Certification | 80 Plus Gold |
| EAN код | 840006653592 |
| Modular Power Supply | Да |
| Брой инсталирани вентилатори | 1 |
| Вентилатор - диаметър | 140 мм |
| Захранващ блок и адаптер - Характеристики | Low noise |
| Защита на веригата | Over Voltage / Undervoltage / Over Temperature / Short Circuit Protection / Over Power |
| Материал | Метал |
| Средно време между повреди | 100000 часа |
| Максимално изходно захранване | 750 W |
| Външен цвят | Черен |
| Номинално тегло | 1.659 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 120 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Corsair |
|
Адрес |
115 N. McCarthy Blvd., Milpitas, CA 95035, United States |
|
Контакти |
+1 510-657-8747 |