Захранване be quiet! SYSTEM POWER 10 650W 80 Plus Bronze
129.00 € / 252.30 лв
Спецификации
| Описание | |
| +12V1 | 54.17 A (650 W) |
| +3.3V | 20 A (60 W) |
| +5V | 20 A (60 W) |
| +5VSB | 3 A |
| -12V | 0.3 A |
| 15 пинов S-ATA конектор | 6 |
| 20+4-пинов конектор | 1 |
| 4 пинов +12V захранващ конектор | 1 |
| 4 пинов периферен захранващ конектор | 1 |
| 4/8-pin +12V Power Connector | 1 |
| 6/8-pin PCI Express Connector | 2 |
| 80 Plus Certification | 80 Plus Bronze |
| EAN код | 4260052189085 |
| Efficiency | 88.5% |
| Modular Power Supply | Да |
| Брой инсталирани вентилатори | 1 |
| Вентилатор - диаметър | 120 мм |
| Входни конектори за захранване - брой | 1 |
| Захранващ блок и адаптер - Характеристики | Active PFC |
| Защита на веригата | Over Voltage / Undervoltage / Over Temperature / Over Current / Short Circuit Protection / Over Power / Surge & Inrush |
| Номинален Входящ Ток | 5 A |
| Средно време между повреди | 100000 часа |
| Честота на входа | 50 Hz |
| Напрежение на входа | AC 200-240 V |
| Максимално изходно захранване | 650 W |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 86 мм |
| Дълбочина | 150 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 60 месеца |