Спецификации
| Описание | |
| 15 пинов S-ATA конектор | 9 |
| 16-pin PCI Express 5.0 Connector | 1 |
| 24 пинов конектор | 1 |
| 4 пинов периферен захранващ конектор | 3 |
| 4/8-pin +12V Power Connector | 2 |
| 6/8-pin PCI Express Connector | 3 |
| 80 Plus Certification | 80 Plus Gold |
| Modular Power Supply | Да |
| Брой инсталирани вентилатори | 1 |
| Вентилатор - диаметър | 135 мм |
| Защита на веригата | Over Voltage / Undervoltage / Over Temperature / Over Current / Short Curcuit Protection / Over Power |
| Честота на входа | 50/60 Hz |
| Напрежение на входа | AC 100-240 V |
| Максимално изходно захранване | 850 W |
| Външен цвят | Бял |
| Височина | 86 мм |
| Дълбочина | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 120 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Asrock |
|
Адрес |
2F., No.37, Sec.2, Jhongyang S. Rd., Beitou District, Taipei City 112, Taiwan |
|
Контакти |
info@asrock.com.tw |