Видео карта XFX AMD Radeon RX 6700 XT SPEEDSTER SWFT309
1,894.00 € / 3,704.34 лв
Спецификации
| Описание | |
| 2D/3D характеристики | Dolby TrueHD and DTSHD Master Audio Support / AMD Eyefinity / AMD Virtual Super Resolution (VSR) / AMD Frame Rate Target Control (FRTC) / AMD FreeSync / AMD Radeon ReLive / AMD Radeon Image Sharpening / AMD Radeon Freesync 2 HDR / AMD FidelityFX / Video Streaming up to 8K / AMD Radeon Anti-Lag / RDNA 2 Architecture |
| API поддръжка | OpenGL / OpenCL / DirectX 12.0 |
| Card Slot Width | 2 slot |
| Compute Units Quantity | 40 |
| External Power | 2 x 8 pin |
| GPU Core Speed Boost | 2581 MHz |
| Render Output Units Quantity (ROP) | 64 |
| Texture Mapping Unit Quantity | 160 |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Брой графични процесори | 1 |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 3 |
| Брой поточни процеси | 2560 |
| Графичен процесор - Име на ядро | NAVI 22 |
| Изисквана захранваща мощност | 650 W |
| Инсталирана видео памет | 12 GB |
| Капацитет на шината на паметта | 192 bit |
| Необходим разширителен слот | PCI Express 4.0 |
| Скорост на GPU ядрото | 2321 MHz |
| Скорост на видео памет | 16 Gbps |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Ширина на канал за паметта | 384 GB/s |
| Тип паметта | GDDR6 SDRAM |
| Чипсет на видео карта | AMD Radeon RX 6700 XT |
| Височина | 42 мм |
| Дълбочина | 304 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
XFX |
|
Адрес |
Ontario, 1215 E Acacia St STE 101, United States |
|
Контакти |
(909) 230-9800 |