Wi-Fi разширител TP-Link TL-WA854RE
29.00 € / 56.72 лв
Тагове:
Wi-Fi
Характеристики
| Безжични стандарти: | IEEE 802.11b/g/n |
|---|---|
| Честотa: | 2.4GHz |
| Скорост на сигнала: | 300Mbps at 2.4GHz |
| Чувствителност при приемане: | 2.4GHz: 11g 54Mbps: -80dBm, 11n HT20 MCS7: -79dBm 11n HT40 MCS7: -76dBm |
| Предавателна мощност: | CE: <15dBm |
| Безжични функции: | Enable/Disable Wireless Radio, Power Schedule |
| Безжична сигурност: | 64/128-bit WEP, WPA/WPA2-PSK encryptions |
| Сертификати: | CE, RoHS |
| Системни изисквания: | Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista orWindows 7, 8, 8.1, 10, MAC OS, NetWare, UNIX or LinuxInternet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari4.0, or other Java-enabled browser |
| Бутон: | WPS бутон, Reset бутон |
| Размери (Ш x Д x В): | 65.8 × 75.2 × 110 мм |
| Антени: | 2 вградени антени |
Производител на продукта
|
Производител |
TP-Link |
|
Адрес |
10 Mauchly, Irvine, CA 92618, United States |
|
Контакти |
+1 909 527 6804 |