Wi-Fi адаптер D-Link DWA-131 Wireless N Nano - Черен
25.00 € / 48.90 лв
Характеристики
| Тип устройство: | Мрежов адаптер |
|---|---|
| Форм-фактор: | Външен |
| Интерфейс: | USB 2.0 |
| Технология: | Wireless |
| Поддържани протоколи: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Честотна лента: | 2.4 GHz |
| Инфикатор: | За активност |
| Екстри: | Wi-Fi Protected Setup (WPS) |
| Стандарти: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, Wi-Fi CERTIFIED, IEEE 802.11n |
| Антена: | Internal |
| Конектори: | 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type A |
| Защити: | WPA, WPA2 |
| Стандарти: | FCC Class B certified, C-Tick, IC |
Производител на продукта
|
Производител |
D-Link |
|
Адрес |
Ground Floor, 6-10 Talavera Road North Ryde, NSW 2113, Australia |
|
Контакти |
1300 700 100 |