Web камера Razer Kiyo - Ring Light Equipped Broadcasting - Черна
207.00 € / 404.86 лв
Спецификации
| Описание | |
| EAN код | 8886419377108 |
| Maximum Photo Resolution | 2688x1520 |
| Височина на пакет (мм) | 74 мм |
| Включени кабели | USB кабел |
| Дълбочина на пакета (мм) | 172 мм |
| Дължина на кабела | 1.5 м |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Макс. видео резолюция | 1920x1080 |
| Максимална скорост на хващане на кадрите | 60 fps (1366x768) |
| Резолюция на сензора | 4 Mpixel |
| Характеристики на интернет камера | Вградена флаш светлина / Auto Focus |
| Широчина на пакет (мм) | 173 мм |
| Напрежение на входа | DC 5 V |
| Вградени устройства | Микрофон |
| USB 2.0 | 1 (4 пина USB (тип А)) |
| Външен цвят | Черен |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Razer |
|
Адрес |
9 Pasteur Irvine, CA 92618, USA |
|
Контакти |
1-855-872-5233 |