Водно охлаждане MSI MAG CORELIQUID E360 3x 120mm ARGB Fans
125.00 € / 244.48 лв
Спецификации
| Описание | |
| EAN код | 4711377115735 |
| Pump Life Expectancy | 200000 часа |
| Pump Noise | 20 dB |
| Pump Speed | 3000 rpm |
| Rated Voltage Support | 5 V ~ 12 V |
| Waterblock Depth | 41 |
| Waterblock Height | 47.6 |
| Waterblock Material | Copper |
| Вентилатори-брой | 3 x 120 25 120 |
| Височина на радиатора | 119.2 мм |
| Въздушен поток при определена скорост | 75.04 CFM |
| Живот на системата (очакван) | 50000 часа |
| Лагеруване | Fluid Dynamic Bearing |
| Номинален Ток | 0.25 A |
| Номинална Мощност | 3 W |
| Номинална Скорост | 1800 RPM |
| Номинална скорост мин | 600 RPM |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Охладителна система - тип | CPU Liquid Cooling System |
| Охладителна система - характеристики | Aluminium Radiator / PWM Control / RGB LED |
| Поддържани процесорни цокли | 1156 / 1155 / 1150 / 1151 / AM4 / sTRX4 / 1200 / 1700 / AM5 |
| Радиатор-дълбочина | 27 мм |
| Тегло на пакет - Нето (кг) | 2 кг |
| Тип конектор на дънната платка | 4-pin |
| Типично ниво на шум при работа | 32.5 dB |
| Ширина на радиатор | 394 мм |
| Външен цвят | Черен |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
MSI |
|
Адрес |
No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan |
|
Контакти |
+886-2-3234-5599 #1356 |