Водно охлаждане MSI MAG CORELIQUID C360 - Черно
0.00 € / 0.00 лв
Спецификации
| Описание | |
| EAN код | 4719072851453 |
| Pump Speed | 4200 rpm |
| Waterblock Depth | 70.5 мм |
| Waterblock Height | 70.5 мм |
| Waterblock Width | 52 мм |
| Вентилатори-брой | 3 x 120мм 25мм 120мм |
| Височина на радиатора | 27 мм |
| Въздушен поток при определена скорост | 78.73 CFM |
| Живот на системата (очакван) | 70000 часа |
| Лагеруване | Two Ball Bearing |
| Номинален Ток | 0.15 A |
| Номинална Мощност | 1.8 W |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Охладителна система - тип | CPU Liquid Cooling System |
| Охладителна система - характеристики | Aluminium Radiator / PWM Control / RGB LED |
| Поддържани процесорни цокли | AM2 / 1366 / AM3 / 1156 / 1155 / 2011 / FM1 / AM2+ / AM3+ / FM2 / 1150 / FM2+ / 2011-3 / 1151 / AM4 / 2066 / TR4 / SP3 / sTRX4 / 1200 / 1700 / AM5 |
| Радиатор-дълбочина | 396 мм |
| Тегло на пакет - Нето (кг) | 1.738 кг |
| Тип конектор на дънната платка | 4-pin |
| Ширина на радиатор | 120 мм |
| Външен цвят | Черен |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
MSI |
|
Адрес |
No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan |
|
Контакти |
+886-2-3234-5599 #1356 |