Водно охлаждане MSI MAG CORELIQUID A13 240 - Бяло
69.00 € / 134.95 лв
Спецификации
| Описание | |
| EAN код | 4711377276672 |
| Pump Life Expectancy | 25000 часа |
| Pump Noise | 20 dB |
| Pump Speed | 3800 rpm |
| Waterblock Depth | 70.9 мм |
| Waterblock Height | 69.3 мм |
| Waterblock Width | 56.98 мм |
| Вентилатори-брой | 2 x 120мм 120мм 25мм |
| Височина на радиатора | 119.6 мм |
| Въздушен поток при определена скорост | 62.6 CFM |
| Живот на системата (очакван) | 40000 часа |
| Лагеруване | Rifle Bearing |
| Номинален Ток | 0.15 A |
| Номинална Мощност | 1.8 W |
| Номинално напрежение | 5 V |
| Охладителна система - тип | CPU Liquid Cooling System |
| Охладителна система - характеристики | Aluminium Radiator / PWM Control / RGB LED |
| Поддържани процесорни цокли | AM4 / 1700 / AM5 / 1851 |
| Радиатор-дълбочина | 27 мм |
| Тегло на пакет - Нето (кг) | 0.8 кг |
| Тип конектор на дънната платка | 3-pin |
| Ширина на радиатор | 277 мм |
| Външен цвят | Бял |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
MSI |
|
Адрес |
No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan |
|
Контакти |
+886-2-3234-5599 #1356 |
