Водно охлаждане Endorfy Navis F360 ARGB - Черно
270.00 € / 528.07 лв
Спецификации
| Описание | |
| EAN код | 5903018665931 |
| Pump Speed | 2600 RPM |
| Rated Speed Min | 250 RPM |
| Вентилатори-брой | 3 x 120мм 120мм 25мм |
| Височина на радиатора | 120 мм |
| Номинална Скорост | 1800 RPM |
| Охладителна система - характеристики | Aluminum Panel / PWM Control / RGB LED |
| Поддържани процесорни цокли | 1156 /1155 / 2011 / 1150 / 2011-3 / 1151 / AM4 /1200 / 1700 / AM5 |
| Радиатор-дълбочина | 28 мм |
| Тип конектор на дънната платка | 4-pin |
| Ширина на радиатор | 395 мм |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 120 мм |
| Дълбочина | 54 мм |
| Ширина | 395 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |