Водно охлаждане DeepCool LT520 WH 240mm CPU Liquid Cooler - Бяло
81.00 € / 158.42 лв
Спецификации
| Описание | |
| EAN код | 6933412728115 |
| Pump Noise | 19 dB |
| Pump Speed | 3100 rpm |
| Rated Speed Min | 500 RPM |
| Waterblock Depth | 94 мм |
| Waterblock Height | 68 мм |
| Waterblock Width | 80 мм |
| Вентилатори-брой | 2 мм x 120мм 120мм 25 |
| Височина на радиатора | 27 мм |
| Въздушен поток при определена скорост | 85.85 CFM |
| Лагеруване | Fluid Dynamic Bearing |
| Номинален Ток | 0.22 A |
| Номинална Мощност | 2.64 W |
| Номинална разлика в скоростта | ±10 |
| Номинална Скорост | 2250 RPM |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Охладителна система - тип | CPU Liquid Cooling System |
| Охладителна система - характеристики | Aluminium Radiator / RGB LED |
| Поддържани процесорни цокли | 1155 / 2011 / 1150 / 2011-3 / 1151 / AM4 / 2066 / sTR4 / sTRX4 / 1200 / 1700 / AM5 |
| Радиатор-дълбочина | 282 мм |
| Тип конектор на дънната платка | 3-pin |
| Типично ниво на шум при работа | 32.9 dB |
| Ширина на радиатор | 120 мм |
| Външен цвят | Бял |
| Номинално тегло | 1.504 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 60 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
DeepCool |
|
Адрес |
Building 15, #9 Dijin Road, Zhongguancun Environmental Protection Park, Haidian Dist. Beijing 100095, China |
|
Контакти |
+86 10 56401872 |