Спецификации
| Описание | |
| EAN код | 6933412729228 |
| Pump Speed | 3400 rpm |
| Waterblock Depth | 91 мм |
| Waterblock Height | 66 мм |
| Waterblock Width | 78 мм |
| Вентилатори-брой | 3 x 120мм 120мм 25мм |
| Височина на радиатора | 27 мм |
| Въздушен поток при определена скорост | 72.89 CFM |
| Лагеруване | Hydro Bearing |
| Номинален Ток | 0.29 A |
| Номинална Мощност | 3.49 W |
| Номинална разлика в скоростта | ±10 |
| Номинална Скорост | 2100 RPM |
| Номинална скорост мин | 500 RPM |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Охладителна система - тип | CPU Liquid Cooling System |
| Охладителна система - характеристики | Aluminium Radiator / PWM Control / RGB LED |
| Поддържани процесорни цокли | 1155 / 1150 / 1151 / AM4 / 1200 / 1700 / AM5 / 1851 |
| Радиатор-дълбочина | 402 мм |
| Тип конектор на дънната платка | 3-pin / 4-pin |
| Типично ниво на шум при работа | 31.6 dB |
| Ширина на радиатор | 120 мм |
| Външен цвят | Черен |
| Номинално тегло | 1.632 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
DeepCool |
|
Адрес |
Building 15, #9 Dijin Road, Zhongguancun Environmental Protection Park, Haidian Dist. Beijing 100095, China |
|
Контакти |
+86 10 56401872 |