Водно охлаждане Corsair NAUTILUS 240 ARGB - Черно
106.00 € / 207.32 лв
Спецификации
| Описание | |
| Вентилатори-брой | 2 x 120мм 120мм 25мм |
| Въздушен поток при определена скорост | 74.37 CFM |
| Номинална Скорост | 2100 RPM |
| Охладителна система - тип | CPU Liquid Cooling System |
| Охладителна система - характеристики | Aluminium Radiator / PWM Control /RGB LED |
| Поддържани процесорни цокли | AM4 / 1700 / AM5 |
| Типично ниво на шум при работа | 34 dB |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 125 мм |
| Дълбочина | 275 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 60 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Corsair |
|
Адрес |
115 N. McCarthy Blvd., Milpitas, CA 95035, United States |
|
Контакти |
+1 510-657-8747 |
