Водно охлаждане Corsair iCUE LINK TITAN 360 RX RGB - Бяло
187.00 € / 365.74 лв
Спецификации
| Описание | |
| Fan Control Mode | Digital |
| Вентилатори-брой | 3 x 120мм 120мм 25мм |
| Височина на радиатора | 27 мм |
| Въздушен поток при определена скорост | 73.5 CFM |
| Лагеруване | Sleeve Bearing |
| Номинална разлика в скоростта | ±10 |
| Номинална Скорост | 2100 RPM |
| Номинална скорост мин | 300 RPM |
| Охладителна система - тип | CPU Liquid Cooling System |
| Охладителна система - характеристики | Aluminium Radiator / RGB LED |
| Поддържани процесорни цокли | AM4 / 1700 / AM5 / 1851 |
| Радиатор-дълбочина | 120 мм |
| Ширина на радиатор | 396 мм |
| Външен цвят | Бял |
| Височина | 125 мм |
| Дълбочина | 396 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 60 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Corsair |
|
Адрес |
115 N. McCarthy Blvd., Milpitas, CA 95035, United States |
|
Контакти |
+1 510-657-8747 |