Видео карта ZOTAC GAMING GeForce GTX 1650 OC 4 GB
453.00 € / 885.99 лв
Характеристики
| Описание: | ZOTAC GAMING GeForce GTX 1650 OC - Графична карта - GF GTX 1650 - 4 GB GDDR6 - PCIe 3.0 x16 - DVI, HDMI, DisplayPort |
| Слот: | PCI Express 3.0 x16 |
| Честота: | 1620 MHz |
| CUDA ядра: | 896 |
| VR: | Да |
| Максимално поддържани монитори: | 3 |
| Интерфейси: | DisplayPort HDMI DVI-D (двойна връзка) |
| Поддържан API: | DirectX 12, Vulkan, OpenGL 4.6 |
| Характеристики: | Готова за NVIDIA G-Sync, NVIDIA Ansel, двойна ширина на слота, архитектура на графичния процесор NVIDIA Turing, OC скенер, HDCP |
| Памет | |
| Размер: | 4 GB |
| Технология: | GDDR6 SDRAM |
| Ширина на шината: | 128-битов |
| Системни изисквания | |
| Необходима е ОС: | Microsoft Windows 7 64-битово издание, Windows 10 64-битово издание |
| Необходимо захранване: | 350 W |
| Разни | |
| Разход на енергия в експлоатация: | 75 вата |
| Съвместими стандарти: | DisplayPort 1.4 |
| Ширина: | 3,88 см |
| Дълбочина: | 15,1 см |
| Височина: | 11,115 см |
| EAN: | 4895173621727 |
| Гаранция: | 24 месеца |