Видео карта XFX Quicksilver Radeon RX 9070XT Magnetic Air Edition 16GB GDDR6
1,499.00 € / 2,931.79 лв
Спецификации
| Описание | |
| 2D/3D характеристики | AMD Radeon Chill / AMD FreeSync / AMD Radeon Enhanced Sync / AMD Radeon Image Sharpening / AMD Radeon Boost / AMD FidelityFX / AMD Radeon Anti-Lag / AMD Smart Access Memory / AMD Software: Adrenalin Edition / AMD Noise Suppression / AMD Privacy View / AMD Link / AMD Infinity Cache / AMD Radiance Display Engine / AMD FidelityFX Super Resolution / AMD Smart Access Video / AMD RDNA 4 Architecture |
| API поддръжка | DirectX 12.0 / OpenGL 4.6 |
| Card Slot Width | 3.5 slot |
| Compute Units Quantity | 64 |
| EAN код | 840191502668 |
| External Power | 3 x 8 pin |
| Fill Rate (textures) | 760.3 GT/s |
| GPU Core Speed Boost | 2970 MHz |
| Max. Monitors Supports | 4 |
| Ray-tracing Cores Quantity | 64 |
| Render Output Units Quantity (ROP) | 128 |
| Texture Mapping Unit Quantity | 256 |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 3 |
| Брой поточни процеси | 4096 |
| Графичен процесор - Име на ядро | Navi 48 XL |
| Изисквана захранваща мощност | 800 W |
| Инсталирана видео памет | 16 GB |
| Капацитет на шината на паметта | 256 bit |
| Необходим разширителен слот | PCI Express 5.0 |
| Охладителна система - тип | VGA Cooler |
| Скорост на GPU ядрото | 1660 MHz |
| Скорост на видео памет | 20 Gbps |
| Скорост на изпълване (пиксели) | 380.2 GP/s |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Ширина на канал за паметта | 640 GB/s |
| Тип паметта | GDDR6 SDRAM |
| Височина | 67 мм |
| Дълбочина | 350 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
XFX |
|
Адрес |
Ontario, 1215 E Acacia St STE 101, United States |
|
Контакти |
(909) 230-9800 |