Видео карта XFX AMD RX-7900XTX Speedster MERC310 BLACK 24GB GDDR6
2,295.00 € / 4,488.63 лв
Спецификации
| Описание | |
| 2D/3D характеристики | AMD FreeSync / AMD RDNA Architecture / AMD Radeon Boost / AMD FidelityFX / AMD Radeon Anti-Lag / AMD Radeon Super Resolution / AMD Software: Adrenalin Edition / AMD Noise Suppression / AMD Privacy View / AMD Link / AMD Infinity Cache / AMD Radiance Display Engine / AMD FidelityFX Super Resolution |
| API поддръжка | DirectX 12.0 / Vulkan 1.3 |
| Card Slot Width | 2 slot |
| Compute Units Quantity | 96 |
| EAN код | 840191500640 |
| Ray-tracing Cores Quantity | 96 |
| Render Output Units Quantity (ROP) | 192 |
| Texture Mapping Unit Quantity | 384 |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 3 |
| Брой поточни процеси | 6144 |
| Графичен процесор - Име на ядро | Navi 31 XTX |
| Изисквана захранваща мощност | 850 W |
| Инсталирана видео памет | 24 GB |
| Капацитет на шината на паметта | 384 bit |
| Минималното необходимо количество памет | 8 GB |
| Необходим разширителен слот | PCI Express 4.0 x16 |
| Охладителна система - тип | VGA Cooler |
| Скорост на видео памет | 20 Gbps |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Форм фактор | Full-Size |
| Ширина на канал за паметта | 960 GB/s |
| Тип паметта | GDDR6 SDRAM |
| Височина | 57 мм |
| Дълбочина | 344 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
| Консумирана енергия при работа | 327 W |
Производител на продукта
|
Производител |
XFX |
|
Адрес |
Ontario, 1215 E Acacia St STE 101, United States |
|
Контакти |
(909) 230-9800 |