Видео Карта PNY GeForce GT 730 (GF730GTLP2GEPB)
108.00 € / 211.23 лв
Характеристики
| Производител: | PNY |
| Честота на ядрото: | 700 MHz |
| Размер на паметта: | 2 GB |
| Тип на паметта: | DDR3 |
| Широчина на шината: | 128 bit |
| Монитори: | Максимум до 3 монитора |
| DirectX поддръжка: | DirectX 12 |
| Макс. разделителна способност: | 4096 x 2160 (Digital) |
| Интерфейси: | 1 x Dual-link DVI-I |
| 1 x HDMI | |
| 1 x VGA | |
| Слот: | PCI-Express 2.0 |
| Охлаждане: | Активно |
| Препоръчително захранване: | Мин. 300W |
| Гаранция: | 36 месеца |