Видео карта Palit RTX 4070Ti GamingPro 12GB GDDR6X
1,705.00 € / 3,334.69 лв
Спецификации
| Описание | |
| 2D/3D характеристики | HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) / Nvidia CUDA / Nvidia PhysX / Nvidia GPU Boost / Nvidia Adaptive V-Sync / Nvidia G-Sync / Nvidia Shield Ready / Nvidia GameStream / Nvidia Dynamic Super Resolution / Nvidia ShadowPlay / VR Ready / Nvidia Ansel / Nvidia NVLink / Real-Time Ray Tracing / Nvidia DLSS / Nvidia Adaptive Shading / Nvidia Highlights / NVIDIA Multi-Projection / NVIDIA TXAA Technology / NVIDIA MFAA Technology / NVIDIA FreeStyle / NVIDIA Game Ready / NVIDIA Studio / NVIDIA Reflex / NVIDIA Broadcast / Nvidia Omniverse / 4th Gen Tensor Cores / 3rd Gen Ray Tracing Cores |
| API поддръжка | DirectX 12.0 / OpenGL 4.6 / Vulkan 1.3 |
| Card Slot Width | 3.1 slot |
| External Power | 16 pin |
| GPU Core Speed Boost | 2610 MHz |
| Max. Monitors Supports | 4 |
| Ray-tracing Cores Quantity | 60 |
| Render Output Units Quantity (ROP) | 80 |
| Tensor Core Quantity | 240 |
| Texture Mapping Unit Quantity | 240 |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 3 |
| Брой поточни процеси | 7680 |
| Вертикална синхронизация при макс. резолюция | 60 Hz |
| Изисквана захранваща мощност | 750 W |
| Инсталирана видео памет | 12 GB |
| Капацитет на шината на паметта | 192 bit |
| Необходим разширителен слот | PCI Express 4.0 x16 |
| Охладителна система - тип | VGA Cooler |
| Скорост на GPU ядрото | 2310 MHz |
| Скорост на видео памет | 21 Gbps |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Характеристики на видео карта | RGB Lighting / DrMOS |
| Ширина на канал за паметта | 504 GB/s |
| Тип паметта | GDDR6X SDRAM |
| Максимална резолюция | 7680x4320 |
| Височина | 63.4 мм |
| Дълбочина | 328.9 мм |
| Ширина | 132.9 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Palit |
|
Адрес |
21F., No. 88, Sec. 2, Zhongxiao E. Rd., Zhongzheng Dist. Taipei City 100412, Taiwa |
|
Контакти |
+886-2-2358-2066 |