Спецификации
| Описание | |
| 2D/3D характеристики | HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) /Nvidia GPU Boost / Nvidia G-Sync / Nvidia DLSS / NVIDIA Game Ready / NVIDIA Studio / NVIDIA Broadcast / NVIDIA GeForce Experience / Dedicated Tensor Cores / Dedicated Ray Tensor Cores |
| API поддръжка | DirectX 12.0 / OpenGL 4.6 / Vulkan 1.3 |
| Card Slot Width | 2 slot |
| GPU Core Speed Boost | 2550 MHz |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 3 |
| Брой поточни процеси | 5888 |
| Графичен процесор - Име на ядро | AD104 |
| Изисквана захранваща мощност | 750 W |
| Инсталирана видео памет | 12 GB |
| Капацитет на шината на паметта | 192 bit |
| Необходим разширителен слот | PCI Express 4.0 |
| Охладителна система - тип | VGA Cooler |
| Скорост на GPU ядрото | 1920 MHz |
| Скорост на видео памет | 21 Gbps |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Ширина на канал за паметта | 504 GB/s |
| Тип паметта | GDDR6X SDRAM |
| Височина | 40.1 мм |
| Дълбочина | 269.1 мм |
| Ширина | 127.5 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Palit |
|
Адрес |
21F., No. 88, Sec. 2, Zhongxiao E. Rd., Zhongzheng Dist. Taipei City 100412, Taiwa |
|
Контакти |
+886-2-2358-2066 |