Видео карта Palit RTX 4060 Infinity 2 8GB GDDR6
316.00 € / 618.04 лв
Спецификации
| Описание | |
| 2D/3D характеристики | HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) / Nvidia GPU Boost / Nvidia G-Sync / Nvidia ShadowPlay / Nvidia Ansel / Real-Time Ray Tracing / Nvidia DLSS / Nvidia Highlights / NVIDIA Multi-Projection / NVIDIA FreeStyle / NVIDIA Game Ready / NVIDIA Studio / NVIDIA Reflex / NVIDIA Broadcast / Nvidia Omniverse |
| API поддръжка | DirectX 12.0 / OpenGL 4.6 / Vulkan 1.3 |
| Card Slot Width | 2 slot |
| External Power | 8 pin |
| GPU Core Speed Boost | 2460 MHz |
| Max. Monitors Supports | 4 |
| Ray-tracing Cores Quantity | 24 |
| Render Output Units Quantity (ROP) | 32 |
| Tensor Core Quantity | 96 |
| Texture Mapping Unit Quantity | 96 |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 3 |
| Брой поточни процеси | 3072 |
| Графичен процесор - Име на ядро | AD107-400 |
| Изисквана захранваща мощност | 600 W |
| Инсталирана видео памет | 8 GB |
| Капацитет на шината на паметта | 128 bit |
| Необходим разширителен слот | PCI Express 4.0 |
| Охладителна система - тип | VGA Cooler |
| Скорост на GPU ядрото | 1830 MHz |
| Скорост на видео памет | 17 Gbps |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Ширина на канал за паметта | 272 GB/s |
| Тип паметта | GDDR6 SDRAM |
| Максимална резолюция | 7680x4320 |
| Максимално изходно захранване | 115 W |
| Височина | 40.2 мм |
| Дълбочина | 249.9 мм |
| Ширина | 123.5 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Palit |
|
Адрес |
21F., No. 88, Sec. 2, Zhongxiao E. Rd., Zhongzheng Dist. Taipei City 100412, Taiwa |
|
Контакти |
+886-2-2358-2066 |