Видео карта Palit GeForce GTX 1660 StormX 6GB GDDR5
701.00 € / 1,371.04 лв
Характеристики
| Описание: | Palit GeForce GTX 1660 StormX - Графична карта - GF GTX 1660 - 6 GB GDDR5 - PCIe 3.0 x16 - DVI, HDMI, DisplayPort |
| Слот: | PCI Express 3.0 x16 |
| Графична машина: | NVIDIA GeForce GTX 1660 |
| Основен часовник: | 1530 MHz |
| Ускоряване на часовника: | 1785 MHz |
| CUDA ядра: | 1408 |
| В готовност за VR: | Да |
| Максимална разделителна способност: | 7680 x 4320 при 60 Hz |
| Максимално поддържани монитори: | 3 |
| Интерфейси: | DisplayPort HDMI DVI-D (двойна връзка) |
| Поддържан API: | DirectX 12, OpenGL 4.5, Vulkan, DirectX 12.1 |
| Характеристики: | Технология Nvidia CUDA, готова за NVIDIA G-Sync, NVIDIA GameStream, DrMOS, охладител на вентилатора с 2 слота, NVIDIA Ansel, NVIDIA Акценти, архитектура на NVIDIA Turing GPU, NVIDIA GPU Boost 4.0, HDCP |
| Памет | |
| Размер: | 6 GB |
| Технология: | GDDR5 SDRAM |
| Ширина на шината: | 192-битова |
| Системни изисквания | |
| Необходимо захранване: | 450 W |
| Допълнителни изисквания: | 8-пинов PCI Express захранващ конектор |
| Разни | |
| Разход на енергия в експлоатация: | 120 вата |
| Включен софтуер: | Драйвери на дисплея |
| Съвместими стандарти: | DisplayPort 1.4 |
| Ширина: | 4 см |
| Дълбочина: | 16,8 см |
| Височина: | 12,2 см |
| EAN: | 4710636270536 |
| Гаранция: | 36 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Palit |
|
Адрес |
21F., No. 88, Sec. 2, Zhongxiao E. Rd., Zhongzheng Dist. Taipei City 100412, Taiwa |
|
Контакти |
+886-2-2358-2066 |