Спецификации
| Описание | |
| 2D/3D характеристики | Nvidia CUDA / Nvidia GPU Boost / Nvidia G-Sync / Nvidia Ansel / Nvidia Turing / Nvidia Highlights / NVIDIA Game Ready |
| API поддръжка | DirectX 12.0 / OpenGL 4.6 |
| Card Slot Width | 2 slot |
| External Power | 6 pin |
| GPU Core Speed Boost | 1785 MHz |
| Max. Monitors Supports | 3 |
| Render Output Units Quantity (ROP) | 16 |
| Texture Mapping Unit Quantity | 32 |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 2 |
| Брой поточни процеси | 512 |
| Изисквана захранваща мощност | 300 W |
| Инсталирана видео памет | 4 GB |
| Капацитет на шината на паметта | 64 bit |
| Необходим разширителен слот | PCI Express 3.0 x16 |
| Охладителна система - тип | VGA Cooler |
| Скорост на GPU ядрото | 1740 MHz |
| Скорост на видео памет | 1500 MHz |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Ширина на канал за паметта | 96 GB/s |
| Тип паметта | GDDR5 SDRAM |
| Максимална резолюция | 7680x4320 |
| Височина | 40 мм |
| Дълбочина | 170 мм |
| Ширина | 112 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
| Консумирана енергия при работа | 75 W |
Производител на продукта
|
Производител |
Palit |
|
Адрес |
21F., No. 88, Sec. 2, Zhongxiao E. Rd., Zhongzheng Dist. Taipei City 100412, Taiwa |
|
Контакти |
+886-2-2358-2066 |