Видео карта MSI Nvidia GeForce RTX 4090 VENTUS 3X E OC 24GB GDDR6X
3,591.00 € / 7,023.39 лв
Спецификации
| Описание | |
| 2D/3D характеристики | HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) / Nvidia GPU Boost / Nvidia G-Sync / Nvidia DLSS / NVIDIA Game Ready / NVIDIA Studio / NVIDIA Broadcast / NVIDIA Ada Lovelace / 4th Gen Tensor Cores / 3rd Gen Ray Tracing Cores |
| API поддръжка | DirectX 12.0 / OpenGL 4.6 / Vulkan 1.3 |
| EAN код | 4711377134958 |
| External Power | 16 pin |
| GPU Core Speed Boost | 2565 MHz |
| Max. Monitors Supports | 4 |
| Ray-tracing Cores Quantity | 128 |
| Render Output Units Quantity (ROP) | 176 |
| Tensor Core Quantity | 512 |
| Texture Mapping Unit Quantity | 512 |
| Брой HDMI интерфейси | 2 |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 2 |
| Брой поточни процеси | 16384 |
| Графичен процесор - Име на ядро | AD102-300 |
| Изисквана захранваща мощност | 850 W |
| Инсталирана видео памет | 24 GB |
| Капацитет на шината на паметта | 384 bit |
| Необходим разширителен слот | PCI Express 4.0 x16 |
| Охладителна система - тип | TORX 4.0 Fan |
| Скорост на видео памет | 21 GB/sec |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Форм фактор | Full-Size |
| Ширина на канал за паметта | 1008 GB/s |
| Тип паметта | GDDR6X SDRAM |
| Максимална резолюция | 7680x4320 |
| Височина | 62 мм |
| Дълбочина | 322 мм |
| Ширина | 136 мм |
| Номинално тегло | 1.675 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
| Консумирана енергия при работа | 450 W |
Производител на продукта
|
Производител |
MSI |
|
Адрес |
No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan |
|
Контакти |
+886-2-3234-5599 #1356 |