Видео карта MSI Nvidia GeForce RTX 4070 TI GAMING SLIM 12GB GDDR6X
1,543.00 € / 3,017.85 лв
Спецификации
| Описание | |
| 2D/3D характеристики | HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) / Nvidia G-Sync / Nvidia DLSS / NVIDIA Game Ready / NVIDIA Studio / NVIDIA Reflex / NVIDIA Broadcast / NVIDIA Ada Lovelace / NVIDIA Encoder |
| API поддръжка | DirectX 12.0 / OpenGL 4.6 / Vulkan 1.3 |
| EAN код | 4711377115926 |
| External Power | 16 pin |
| GPU Core Speed Boost | 2625 MHz |
| Max. Monitors Supports | 4 |
| Ray-tracing Cores Quantity | 60 |
| Render Output Units Quantity (ROP) | 80 |
| Tensor Core Quantity | 240 |
| Texture Mapping Unit Quantity | 240 |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 3 |
| Брой поточни процеси | 7680 |
| Графичен процесор - Име на ядро | AD104-400 |
| Изисквана захранваща мощност | 700 W |
| Инсталирана видео памет | 12 GB |
| Капацитет на шината на паметта | 192 bit |
| Необходим разширителен слот | PCI Express 4.0 x16 |
| Охладителна система - тип | Tri FROZR 3 |
| Скорост на GPU ядрото | 2610 MHz |
| Скорост на видео памет | 21 Gbps |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Характеристики на видео карта | LED Lighting |
| Ширина на канал за паметта | 504 GB/s |
| Тип паметта | GDDR6X SDRAM |
| Максимална резолюция | 7680x4320 |
| Височина | 51 мм |
| Дълбочина | 307 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Номинално тегло | 1.086 гр |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
| Консумирана енергия при работа | 285 W |
Производител на продукта
|
Производител |
MSI |
|
Адрес |
No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan |
|
Контакти |
+886-2-3234-5599 #1356 |