Видео карта MSI Nvidia GeForce RTX 4060 VENTUS 2X 8G OC 8GB GDDR6
306.00 € / 598.48 лв
Спецификации
| Описание | |
| 2D/3D характеристики | HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) / Nvidia G-Sync / Nvidia DLSS / NVIDIA Game Ready / NVIDIA Studio / NVIDIA Reflex / NVIDIA Broadcast / NVIDIA Ada Lovelace / NVIDIA Encoder / 4th Gen Tensor Cores / 3rd Gen Ray Tracing Cores |
| API поддръжка | DirectX 12.0 / OpenGL 4.6 / Vulkan 1.3 |
| EAN код | 4711377129480 |
| External Power | 8 pin |
| GPU Core Speed Boost | 2505 MHz |
| Max. Monitors Supports | 4 |
| Ray-tracing Cores Quantity | 24 |
| Render Output Units Quantity (ROP) | 32 |
| Tensor Core Quantity | 96 |
| Texture Mapping Unit Quantity | 96 |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 3 |
| Брой поточни процеси | 3072 |
| Графичен процесор - Име на ядро | AD107-400 |
| Изисквана захранваща мощност | 550 W |
| Инсталирана видео памет | 8 GB |
| Капацитет на шината на паметта | 128 bit |
| Необходим разширителен слот | PCI Express 4.0 x8 |
| Охладителна система - тип | TORX 4.0 Fan |
| Скорост на видео памет | 17 Gbps |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Ширина на канал за паметта | 272 GB/s |
| Тип паметта | GDDR6 SDRAM |
| Максимална резолюция | 7680x4320 |
| Височина | 120 мм |
| Дълбочина | 199 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Номинално тегло | 0.546 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
| Консумирана енергия при работа | 115 W |
Производител на продукта
|
Производител |
MSI |
|
Адрес |
No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan |
|
Контакти |
+886-2-3234-5599 #1356 |