Видео карта MSI AMD Radeon RX 7600 MECH 2X CLASSIC OC 8GB GDDR6
0.00 € / 0.00 лв
Спецификации
| Описание | |
| 2D/3D характеристики | HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) / AMD Virtual Super Resolution (VSR) / AMD Frame Rate Target Control (FRTC) / AMD Radeon Chill / AMD FreeSync / AMD Radeon Enhanced Sync / AMD Radeon Image Sharpening / AMD Radeon Boost / AMD Radeon Anti-Lag / AMD Smart Access Memory / AMD Radeon Super Resolution / AMD Software: Adrenalin Edition / AMD Noise Suppression / AMD Privacy View / AMD Link / AMD FidelityFX Super Resolution / AMD RDNA 3 Architecture / AMD Smart Access Video |
| API поддръжка | DirectX 12.0 / OpenGL 4.6 |
| Compute Units Quantity | 32 |
| EAN код | 4711377102513 |
| External Power | 8 pin |
| Fill Rate (textures) | 220.2 GT/s |
| GPU Core Speed Boost | 2695 MHz |
| Max. Monitors Supports | 4 |
| Ray-tracing Cores Quantity | 32 |
| Render Output Units Quantity (ROP) | 64 |
| Texture Mapping Unit Quantity | 128 |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 3 |
| Брой поточни процеси | 2048 |
| Графичен процесор - Име на ядро | Navi 33 |
| Изисквана захранваща мощност | 550 W |
| Инсталирана видео памет | 8 GB |
| Капацитет на шината на паметта | 128 bit |
| Необходим разширителен слот | PCI Express 4.0 x8 |
| Охладителна система - тип | TORX 3.0 Fan |
| Скорост на видео памет | 18 Gbps |
| Скорост на изпълване (пиксели) | 110.1 Gbps |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Ширина на канал за паметта | 288 GB/s |
| Тип паметта | GDDR6 SDRAM |
| Максимална резолюция | 7680x4320 |
| Височина | 47 мм |
| Дълбочина | 235 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Номинално тегло | 0.666 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
MSI |
|
Адрес |
No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan |
|
Контакти |
+886-2-3234-5599 #1356 |