Видео карта Asus Phoenix GeForce GTX 1660 Super 6GB
832.00 € / 1,627.25 лв
Характеристики
| Описание: | ASUS PH-GTX1660S-6G - Графична карта - GF GTX 1660 SUPER - 6 GB GDDR6 - PCIe 3.0 x16 - DVI, HDMI, DisplayPort |
| Слот: | PCI Express 3.0 x16 |
| Базова честота: | 1530 MHz |
| Турбо честота: | 1815 MHz |
| CUDA ядра: | 1408 |
| Максимална разделителна способност: | 7680 x 4320 |
| Максимално поддържани монитори: | 3 |
| Интерфейси: | DisplayPort HDMI DVI-D |
| Поддържан API: | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Характеристики: | Вентилатор с двоен сачмен лагер, готов за NVIDIA G-Sync, технология AUTO-EXTREME, NVIDIA Ansel, GPU Tweak II, архитектура на графичния процесор NVIDIA Turing, вентилатор Wing-Blade, HDCP |
| Памет | |
| Размер: | 6 GB |
| Технология: | GDDR6 SDRAM |
| Ефективна тактова скорост: | 14002 MHz |
| Ширина на шината: | 192-битова |
| Системни изисквания | |
| Необходимо захранване: | 450 W |
| Допълнителни изисквания: | 8-пинов PCI Express захранващ конектор |
| Разни | |
| Включен софтуер: | Драйвери на дисплея, ASUS GPU Tweak II, NVIDIA GeForce Experience |
| Съвместими стандарти: | IP5X, DisplayPort 1.4, HDCP 2.2 |
| Ширина: | 3,9 см |
| Дълбочина: | 17,4 см |
| Височина: | 12,1 см |
| EAN: | 4718017528795 |
| Гаранция: | 36 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Asus |
|
Адрес |
No. 15, Li-Te Rd., Beitou District, Taipei City 112, Taiwan |
|
Контакти |
+359-70014411 |