Видео карта Asus Dual Radeon RX 6600 - 8 GB
855.00 € / 1,672.23 лв
Характеристики
| Описание: | ASUS DUAL-RX6600-8G - Графична карта - Radeon RX 6600 - 8 GB GDDR6 - PCIe 4.0 - HDMI, 3 x DisplayPort |
| Тип устройство: | Графична карта |
| Слот: | PCI Express 4.0 |
| Графична карта: | AMD Radeon RX 6600 |
| Честота: | 2491 MHz |
| Поточни процесори: | 1792 |
| Максимална разделителна способност: | 7680 x 4320 |
| Максимално поддържани монитори: | 4 |
| Интерфейси: | HDMI 3 x DisplayPort |
| Поддържан API: | OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Характеристики: | Технология AMD CrossFireX, охладител на вентилатора с 2,5 слота, технология AUTO-EXTREME, засенчване с променлива скорост (VRS), Axial-tech Fan Design, 0dB Technology, AMD FidelityFx, RDNA 2 Architecture, AMD Smart Access Memory технология, DirectX Raytracing ( DXR), Вентилатори с двоен сачмен лагер, HDCP |
| Памет | |
| Размер: | 8 GB |
| Технология: | GDDR6 SDRAM |
| Скорост на паметта: | 14 Gbps |
| Ширина на шината: | 128-битов |
| Системни изисквания | |
| Необходимо захранване: | 500 W |
| Допълнителни изисквания: | 8-пинов PCI Express захранващ конектор |
| Разни | |
| Включени аксесоари: | Карта за колекция |
| Включен софтуер: | Драйвери на дисплея, ASUS GPU Tweak II, ASUS Quantumcloud |
| Съвместими стандарти: | HDCP 2.3, DisplayPort 1.4a |
| Ширина: | 4,9 см |
| Дълбочина: | 24,3 см |
| Височина: | 13,4 см |
| Гаранция: | 36 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Asus |
|
Адрес |
No. 15, Li-Te Rd., Beitou District, Taipei City 112, Taiwan |
|
Контакти |
+359-70014411 |