Видео карта Asus Dual Radeon RX 6500XT 4GB
494.00 € / 966.18 лв
Характеристики
| Описание: | ASUS Dual Radeon RX 6500 XT OC Edition - Графична карта - Radeon RX 6500 XT - 4 GB GDDR6 - PCIe 4.0 - HDMI, DisplayPort |
| Слот: | PCI Express 4.0 |
| Поточни процесори: | 1024 |
| Максимална разделителна способност: | 7680 x 4320 |
| Максимално поддържани монитори: | 2 |
| Интерфейси: | HDMI DisplayPort |
| Поддържан API: | OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Характеристики: | Технология AMD CrossFireX, вентилатор с двоен сачмен лагер, технология AUTO-EXTREME, охладител на вентилатора с 2 слота, засенчване с променлива скорост (VRS), Axial-tech дизайн на вентилатора, 0dB технология, AMD FidelityFx, RDNA 2 архитектура, DirectX Raytracing (DXR) ), AMD FidelityFX Super Resolution (FSR), HDCP |
| Памет | |
| Размер: | 4 GB |
| Технология: | GDDR6 SDRAM |
| Ширина на шината: | 64-битова |
| Системни изисквания | |
| Необходимо захранване: | 500 W |
| Допълнителни изисквания: | 6-пинов PCI Express захранващ конектор |
| Разни | |
| Включени аксесоари: | Карта за колекция |
| Включен софтуер: | Драйвери на дисплея, ASUS GPU Tweak II, Adobe Creative Cloud (30-дневен пробен период), софтуер AMD Radeon |
| Съвместими стандарти: | HDCP 2.3, DisplayPort 1.4a |
| Ширина: | 4 см |
| Дълбочина: | 20,1 см |
| Височина: | 12,8 см |
| Гаранция: | 36 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Asus |
|
Адрес |
No. 15, Li-Te Rd., Beitou District, Taipei City 112, Taiwan |
|
Контакти |
+359-70014411 |