Видео карта Asus Dual GeForce RTX 3070 V2 8GB GDDR6
1,577.00 € / 3,084.34 лв
Характеристики
| Описание: | ASUS DUAL-RTX3070-8G-V2 - Графична карта - GF RTX 3070 - 8 GB GDDR6 - PCIe 4.0 - 2 x HDMI, 3 x DisplayPort |
| Слот: | PCI Express 4.0 |
| Ускоряване на часовника: | 1755 MHz |
| CUDA ядра: | 5888 |
| Максимална разделителна способност: | 7680 x 4320 |
| Максимално поддържани монитори: | 4 |
| Интерфейси: | 3 x DisplayPort 2 x HDMI |
| Поддържан API: | OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Характеристики: | Двойни биоси, готовност за NVIDIA G-Sync, технология AUTO-EXTREME, метална обвита задна плоча, GPU Tweak II, NVIDIA Tensor Core, 2,7-слотов вентилаторен охладител, Axial-tech дизайн на вентилатора, 0dB технология, Nvidia DLSS, Nvidia Studio, Технология на графичния процесор NVIDIA Ampere, NVIDIA Reflex, фино осветление, проследяване на лъчите от 2-ро поколение, LHR (Lite Hash Rate), HDCP |
| Памет | |
| Размер: | 8 GB |
| Технология: | GDDR6 SDRAM |
| Скорост на паметта: | 14 Gbps |
| Ширина на шината: | 256-битова |
| Системни изисквания | |
| Необходимо захранване: | 750 W |
| Допълнителни изисквания: | 2 x 8-пинов PCI Express захранващ конектор |
| Разни | |
| Включен софтуер: | Драйвери на дисплея, ASUS GPU Tweak II, XSplit Gamecaster 2 (1 година Premium лиценз), WTFast Gamers Private Network (6 месеца Premium лиценз), ASUS Quantumcloud |
| Съвместими стандарти: | HDCP 2.3, DisplayPort 1.4a |
| Ширина: | 5,2 см |
| Дълбочина: | 26,7 см |
| Височина: | 13,5 см |
| Гаранция: | 36 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Asus |
|
Адрес |
No. 15, Li-Te Rd., Beitou District, Taipei City 112, Taiwan |
|
Контакти |
+359-70014411 |