Видео карта Asrock Radeon RX 9070 XT Steel Legend 16GB GDDR6
801.00 € / 1,566.62 лв
Спецификации
| Описание | |
| 2D/3D характеристики | HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) / AMD Radeon Boost / AMD Radeon Anti-Lag / AMD Smart Access Memory / AMD Radeon Super Resolution / 3rd Gen Ray Tracing Cores / AMD Radiance Display Engine / AMD FidelityFX Super Resolution / AMD RDNA 4 Architecture / AMD Fluid Motion Frames 2 / AI Accelerators 2nd Gen / AMD HYPR-RX |
| API поддръжка | OpenGL 4.6 / DirectX 12 Ultimate |
| Card Slot Width | 2.9 slot |
| Compute Units Quantity | 64 |
| External Power | 2 x 8 pin |
| GPU Core Speed Boost | 2970 MHz |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 3 |
| Брой поточни процеси | 4096 |
| Изисквана захранваща мощност | 800 W |
| Инсталирана видео памет | 16 GB |
| Капацитет на шината на паметта | 256 bit |
| Необходим разширителен слот | PCI Express 5.0 x16 |
| Охладителна система - тип | Triple Slot Fan Cooler |
| Скорост на GPU ядрото | 2400 MHz |
| Скорост на видео памет | 20 Gbps |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Характеристики на видео карта | Triple Fan Design / 0DB Silent Cooling / Striped Fan / Reinforced Metal Frame / Polychrome SYNC / ARGB LED |
| Тип паметта | GDDR6 SDRAM |
| Максимална резолюция | 7680x4320 |
| Чипсет на видео карта | AMD Radeon RX 9070XT |
| Височина | 58 мм |
| Дълбочина | 131 мм |
| Ширина | 298 мм |
| Номинално тегло | 1.155 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Asrock |
|
Адрес |
2F., No.37, Sec.2, Jhongyang S. Rd., Beitou District, Taipei City 112, Taiwan |
|
Контакти |
info@asrock.com.tw |
