Видео карта ASROCK AMD Radeon RX7700XT Phantom Gaming 12GB OC GDDR6
442.00 € / 864.48 лв
Спецификации
| Описание | |
| 2D/3D характеристики | AMD Software: Adrenalin Edition / AMD Noise Suppression / AMD Smart Access Memory / AMD Radeon Boost / AMD Enhanced Sync Technology / AMD Virtual Super Resolution / AMD FidelityFX Super Resolution / AMD Radeon FRTC / AMD Smart Access Video / AMD Radeon Anti-Lag / AMD FreeSync Technology / AMD Link / AMD Radeon Super Resolution / AMD Privacy View / AMD Radeon Image Sharpening / AMD Radeon Chill |
| Card Slot Width | 328 мм |
| External Power | 140 мм |
| Max. Monitors Supports | 432 |
| Брой поточни процеси | 192 bit |
| Графичен процесор - Име на ядро | Navi 32 |
| Капацитет на шината на паметта | GDDR6 SDRAM |
| Тегло на кашон - Бруто (кг) | 4 |
| Тегло на пакет - Бруто (кг) | 2 x 8 pin |
| Ширина на канал за паметта | 7680x4320 |
| Дълбочина | 2.5 slot |
| Ширина | 52 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
| Консумирана енергия при работа | 54 |
Производител на продукта
|
Производител |
Asrock |
|
Адрес |
2F., No.37, Sec.2, Jhongyang S. Rd., Beitou District, Taipei City 112, Taiwan |
|
Контакти |
info@asrock.com.tw |