Видео карта ASROCK AMD Radeon RX7600 Phantom Gaming 8GB OC GDDR6
319.00 € / 623.91 лв
Спецификации
| Описание | |
| 2D/3D характеристики | HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) / AMD Eyefinity / AMD FreeSync / AMD FidelityFX / AMD RDNA 3 Architecture |
| API поддръжка | DirectX 12.0 / OpenGL 4.6 |
| Card Slot Width | 2.4 slot |
| Compute Units Quantity | 32 |
| External Power | 8 pin |
| GPU Core Speed Boost | 2755 MHz |
| Ray-tracing Cores Quantity | 32 |
| Render Output Units Quantity (ROP) | 64 |
| Texture Mapping Unit Quantity | 128 |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 3 |
| Брой поточни процеси | 2048 |
| Графичен процесор - Име на ядро | Navi 33 |
| Изисквана захранваща мощност | 600 W |
| Инсталирана видео памет | 8 GB |
| Капацитет на шината на паметта | 128 bit |
| Необходим разширителен слот | PCI Express 4.0 x8 |
| Охладителна система - тип | VGA Cooler |
| Скорост на видео памет | 18 Gbps |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Характеристики на видео карта | DrMOS |
| Ширина на канал за паметта | 288 GB/s |
| Тип паметта | GDDR6 SDRAM |
| Максимална резолюция | 4096x2160 |
| Височина | 48 мм |
| Дълбочина | 305 мм |
| Ширина | 131 мм |
| Номинално тегло | 0.894 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Asrock |
|
Адрес |
2F., No.37, Sec.2, Jhongyang S. Rd., Beitou District, Taipei City 112, Taiwan |
|
Контакти |
info@asrock.com.tw |