Видео карта Asrock AMD Radeon RX6950XT Phantom Gaming OC 16GB GDDR6
683.00 € / 1,335.83 лв
Спецификации
| Описание | |
| 2D/3D характеристики | HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) / AMD TrueAudio Technology / VR Ready / AMD FreeSync / AMD FidelityFX / RDNA 2 Architecture / AMD Smart Access Memory |
| API поддръжка | DirectX 12.0 / OpenGL 4.6 |
| Card Slot Width | 2.8 slot |
| Compute Units Quantity | 80 |
| External Power | 3 x 8 pin |
| GPU Core Speed Boost | 2324 MHz |
| Max. Monitors Supports | 4 |
| Render Output Units Quantity (ROP) | 128 |
| Texture Mapping Unit Quantity | 320 |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 3 |
| Брой поточни процеси | 5120 |
| Графичен процесор - Име на ядро | NAVI 21 |
| Изисквана захранваща мощност | 900 W |
| Инсталирана видео памет | 16 GB |
| Капацитет на шината на паметта | 256 bit |
| Необходим разширителен слот | PCI Express 4.0 x16 |
| Охладителна система - тип | VGA Cooler |
| Скорост на GPU ядрото | 1958 MHz |
| Скорост на видео памет | 18 Gbps |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Характеристики на видео карта | RGB LED |
| Ширина на канал за паметта | 576 GB/s |
| Тип паметта | GDDR6 SDRAM |
| Максимална резолюция | 7680x4320 |
| Височина | 56 мм |
| Дълбочина | 330 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Номинално тегло | 1784 гр |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Asrock |
|
Адрес |
2F., No.37, Sec.2, Jhongyang S. Rd., Beitou District, Taipei City 112, Taiwan |
|
Контакти |
info@asrock.com.tw |